[ATR] Aktualności Claas Polska

Claas Polska - Dobre oceny dilerów

Data publikacji:

Firma Claas Polska po raz kolejny nagrodziła swoich czołowych dystrybutorów. Nagroda „Dilera Roku” przyznawana jest na podstawie audytu wykonywanego przez pracowników polskiego przedstawicielstwa koncernu Claas oraz wyniku badania zadowolenia klientów tej marki.

Honorowe wyróżnienia wręczono podczas uroczystej ceremonii w Akademii Claas w Niepruszewie. Z rąk zarządu Claas Polska otrzymali je prezesi firm: Agrimasz, Kalchem i Świerkot.
W przeprowadzanym raz do roku telefonicznym badaniu sprawdzany jest poziom zadowolenia ponad 1200 klientów, którzy w ostatnich dwóch sezonach zakupili maszynę ze znakiem Claas. Badanie realizowane jest w kilku obszarach: zadowolenia z poprzedzającego sprzedaż doradztwa, z usług serwisowych oraz zaopatrzenia w części zamienne. W każdej z tych części klienci odpowiadają na liczne pytania z zakresu zadowolenia z obsługi. Osobny blok stanowiły pytania dotyczące zadowolenia z zakupionych maszyn. Poziom zadowolenia jest oceniany w skali pięciostopniowej, gdzie: 1 to najgorsza ocena, zaś 5 - ocena najlepsza. Średnie oceny wszystkich dilerów marki Claas w Polsce znajdowały się w zakresie 4,1-4,7, co oznacza, że każdy z dilerów tej marki został wysoko oceniony przez klientów.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.