Wywiady Aktualności

Claas czyli jakość się opłaca

Data publikacji:

Przy wyborze części zamiennych rolnicy często kierują się kryterium najniższej ceny, co nie zawsze jest korzystne i dla kieszeni, i dla samych maszyn. Często też po upływie gwarancji rezygnują z autoryzowanego serwisu, co również nie wychodzi maszynom na zdrowie. O tym, że nie jest to najlepsze podejście, w rozmowie z Tomaszem Kujawskim przekonuje Henryk Zawadzki, kierownik sprzedaży części zamiennych w firmie Claas Polska.

    Henryk Zawadzki

Jakie są Pana zdaniem najważniejsze argumenty za stosowaniem oryginalnych części zamiennych?
Przede wszystkim cały program oryginalnych części zamiennych Oryginal Claas jest zabezpieczony gwarancją. Każdy kto kupi taką część, ma prawo pod pewnymi warunkami domagać się na nią gwarancji. Nie można domagać się wprost gwarancji na części eksploatacyjne, które zużywają się w cyklu pracy maszyny, nie ma tu mowy o zbyt szybkim według oceny właściciela maszyny zużyciu. Zamontowanie części nieoryginalnej nie gwarantuje przedłużenia gwarancji maszyny. Natomiast jeżeli jakaś część oryginalna ulegnie awarii, klient może ubiegać się o rozpatrzenie gwarancji...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.