Aktualności

Ciągniki ArmaTrac wyprodukowane w Afryce

Data publikacji:

Produkcja pierwszych ciągników ArmaTrac w Afryce rozpoczęła się po podpisaniu umowy licencyjnej z Giad Tractor w Sudanie pod koniec ubiegłego roku na ich produkcję.

Sudan, będący częścią trwającego planu tureckiego producenta Erkunt Tractor, który ma rozwinąć ArmaTrac jako globalną markę, jest pierwszym krajem, w którym ciągniki będą produkowane poza Turcją. Pierwszymi modelami, które opuszczają linię produkcyjną, są 75-konne 752e napędzane silnikami Perkins i 852e 84 KM. Planuje się zbudowanie 150 jednostek przed końcem tego roku i stopniowe zwiększanie tej liczby. Obecna wydajność fabryki w Karthoum wynosi około 400 ciągników rocznie.

Oprócz kultywatorów, przyczep i opryskiwaczy, Giad Tractor, który należy do grupy Giad Industrial, produkuje również podstawowy ciągnik o mocy 75 KM 285. Mimo podobnej mocy do ArmaTrac 752e, model ten oferuje wyższy poziom wyrafinowania, z silnikami Perkins i Deutz, skrzynie biegów ZF i osie Carraro.

Sudan jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów na kontynencie afrykańskim, a założyciel Erkunt Tractor, Zeynep Erkunt Armagan, uważa, że ​​ArmaTrac rozwinie się jako jedna z wiodących marek ciągników - „Sudan jest członkiem COMESA (Wspólny rynek dla Afryki Wschodniej i Południowej) i jestem pewien, że zapewni nam krok w kierunku innych państw członkowskich” .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.