Aktualności

Ciągnik numer 1500 sprzedany

Data publikacji:

Firma Techmlek spod Lubartowa to już prawdziwy weteran, jeśli chodzi o współpracę z marką Kubota - trwa ona od blisko 20 lat. W tym czasie firma ta - doskonale znana ze sprzedaży bogatego asortymentu maszyn i urządzeń czołowych producentów krajowych i zagranicznych, w tym instalacji udojowych i schładzalników mleka - sprzedała 1500 ciągników koncernu z Kraju Kwitnącej Wiśni.

    Ciągnik numer 1500 sprzedany

Mogli o tym osobiście przekonać się goście zaproszeni w dniu 3 września na Dzień Otwartych Drzwi, które Techmlek zorganizował w siedzibie głównej firmy, w Palecznicy Kolonii. Techmlek od 20 lat oferuje swoim klientom szeroką gamę maszyn rolniczych i ciągników marki Kubota, a impreza ta była świetną okazją do bliższego zapoznania się z szerokim asortymentem sprzedażowym, jak i z samą firmą. Zarówno pogoda jak i goście dopisali.

Przybyli klienci oraz przedstawiciele firm współpracujących mogli skorzystać z wielu atrakcji - m.in. pokazów polowych, konkursów z nagrodami, ale także oprawy muzycznej i domowego jedzenia. Przedstawiciele Techmleku służyli swoją fachową wiedzą i doradztwem, a rolnicy mogli podzielić się swoimi doświadczeniami. W czasie imprezy został także przekazany zakupiony przez klienta 1500-setny ciągnik marki Kubota.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.