[ATR] Aktualności Zetor

Ciągnik na wynajem

Data publikacji:

Czy wynajem ciągnika rolniczego to dobre rozwiązanie? Przekonują do tego zwłaszcza przejrzyste zasady i koszty wynajmu. Do tego rozwiązania zachęca także pełna gwarancja, że ciągnik jest sprawny, po profesjonalnym przeglądzie, co pozwala zaoszczędzić pieniądze wydane na naprawy sprzętu. Nie dziwi zatem, że na takie rozwiązanie zdecydowała się również spółka Zetor Polska.

Program wynajmu ciągników rolniczych wprowadziliśmy w 2018 r. Pomysł ten trafił na podatny grunt, skoro dorobiliśmy się już stałych, sukcesywnie powracających klientów. Odstrasza ich przede wszystkim koszt zakupu nowego ciągnika, podczas gdy potrzebują go do prac sezonowych, takich jak orka, siewy, odbiór kukurydzy czy nawet... wykaszanie poboczy. Wykorzystanie takiego ciągnika tylko przez kilka tygodni w roku oznaczałoby, że jego zakup zwróciłby sie po wielu latach – wyjaśnia Grzegorz Kempiński z Zetor Polska.

Obecnie w ofercie wynajmu Zetor Polska znajdują się ciągniki Forterra HSX 140 i Crystal HD 170. Z punktu widzenia rolnika koszt ich użytkowania zamyka się w kwocie 95 zł/mth (min. 400 zł dziennie) do której zaliczyć należy jeszcze jedynie koszt paliwa. Do kaliskiej spółki należy rzecz jasna doradztwo i optymalny wybór maszyny do określonych prac, a dodatkowo gwarancja pełnej ochrony serwisowej podczas wynajmu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 24/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.