Aktualności

Centrum logistyczne Pateer otwarte

Data publikacji:

Rok 2022 stanowi kolejny kamień milowy w historii Pateer Group. Jest tak z dwóch powodów. Po pierwsze, w maju br. firma otworzyła nowy magazyn logistyczny, zlokalizowany obok zakładu produkcyjnego i okazałego obiektu Pateer Experience Center we francuskim Rennes. Po drugie, firma odnowiła całą gamę obciążników z żelbetu czy magnetytu.

    Centrum logistyczne Pateer otwarte

Wróćmy jednak do tematu obiektu Pateer Logistics. W uruchomionym kilka tygodni temu magazynie o powierzchni 3400 m² (w tym 100 m² - powierzchnia biurowa) przechowywane są przede wszystkim obciążniki produkowane w zakładzie w Bretanii. Zlokalizowana została tam również nowa linia do malowania.

Firma Pateer odnowiła także całą gamę obciążników betonowych i magnetytowych - producent postawił m.in. na nowoczesne i estetyczne kształty, stanowiące powiew nowoczesności w odniesieniu do agresywnych linii dzisiejszych ciągników rolniczych. Pateer przeprojektował linię modeli BBP, NG i FP-PAC, a także wprowadził do oferty serie BBP-2, GP i CB, o masie od 400 do 2000 kg, produkowane we Francji i Hiszpanii. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie obciążniki cechują się rzecz jasna wysoką jakością wykończenia i sprawdzoną trwałością - opcjonalne oznakowanie samoprzylepne personalizuje je dzięki oryginalnemu i efektownemu wyglądowi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.