[ATR] Aktualności Case IHSteyr

Case IH/Steyr - Sieć bez Piomaru

Data publikacji:

Marki Case IH i Steyr poinformowały, że z dniem 12 czerwca br. zakończona została umowa dilerska z firmą Piomar Agro-Tech z siedzibą w Grójcu. To kolejna w ostatnich tygodniach zmiana w sieci sprzedaży tych dwóch marek należących do koncernu CNH Industrial.

Firma Piomar Agro-Tech świadczyła do tej pory usługi w zakresie sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych pod szyldem Case IH i Steyr, a także obsługi posprzedażowej tych produktów na terenie części woj. mazowieckiego i lubelskiego. Zgodnie z oficjalnym komunikatem „w przypadku zgłoszeń gwarancyjnych, klienci proszeni są o przygotowanie karty rejestracji do gwarancji wydanej podczas zakupu maszyny i zgłoszenie się do najbliższego dilera”. Do dyspozycji klientów jest również bezpłatna infolinia Case IH Max Service. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.