[ATR] Aktualności Case IH

Case IH - spór o nazwę

Data publikacji:

To jeszcze nic oficjalnego, ale prawdopodobnie Case IH został zmuszony do zmiany nazwy swojej nowej cztero-modelowej serii ciągników Versum CVX o mocy 100-130 KM.

Według holenderskiej strony internetowej Mechaman nazwa jest podobna do nazwy produktu innego producenta. Sytuacja jest nie tylko kłopotliwa dla Case IH, ale także kosztowna.

Większość wzmianek o Versum została już usunięta ze stron internetowych Case IH i rozumiemy, że dealerzy zostali poproszeni nie tylko o skasowanie wszystkich materiałów promocyjnych, filmów i instrukcji, ale także o usunięcie wszelkich informacji o stronie i postów w mediach społecznościowych.

Według Mechaman psuje to planowaną datę produkcji nowego asortymentu, ponieważ Case IH będzie musiał ponownie wprowadzić nowo nazwane ciągniki przez proces homologacji.

Rozumiemy, że pierwsze dostawy nowych ciągników będą miały miejsce dopiero we wrześniu, kiedy pierwsze modele były pierwotnie oczekiwane przed latem. W tej chwili linia nowego cztero-modelowego asortymentu pozostaje bez nazwy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.