Aktualności

Case IH sponsorem Aprilia Racing

Data publikacji:

Case IH będzie sponsorować zespół wyścigowy Aprilia Racing w wyścigu MotoGP™ w sezonie 2022.

Umowa, która rozpoczyna się podczas pierwszego wyścigu w Katarze w 2022 roku, tworzy podwaliny dla  partnerstwa pomiędzy firmami działającymi na szczycie innowacji technicznych w swoich sektorach inżynieryjnych. Marka Case IH od dawna jest liderem w dziedzinie sprzętu rolniczego, pionierem takich rozwiązań, jak pierwszy na świecie przegubowy ciągnik o dużej mocy z gumowymi gąsienicami, Quadtrac. W międzyczasie innowacyjne podejście Aprilia Racing, wchodzącej w skład włoskiej Piaggio Group, pomogło jej w osiągnięciu setek zwycięstw i 54 tytułów mistrza świata we wszystkich kategoriach wyścigów motocyklowych. W najbliższym sezonie 2022 MotoGP zawodnicy Aleix Espargaró i Maverick Vinales, dwaj najbardziej utalentowani kierowcy w mistrzostwach, będą walczyć o powiększenie dorobku swojej drużyny. 

„Zaawansowana technologia zastosowana w naszych maszynach porównywalna jest z rozwiązaniami, które można znaleźć w sportach motorowych” - oświadczył Mirco Romagnoli, wiceprezes Case IH i STEYR Europe.

“Case IH i Aprilia Racing łączy jednak znacznie więcej - zapotrzebowanie na wysokie osiągi i dużą moc, prestiż naszych marek i stojąca za nimi pasja, a także praca zespołowa i konkurencyjność nieodzowne do osiągania maksymalnych wyników. Właśnie dlatego tak bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z Aprilia Racing, jednym z czołowych konstruktorów w MotoGP, i wierzymy, że będziemy dzielić te same poziomy sukcesów zarówno na torze, jak i w polu. Czas sprawności i niezawodność mają kluczowe znaczenie zarówno w wyścigach motorów, jak i w codziennej pracy na roli, podczas gdy analiza danych stanowi kluczowy element sukcesu na polach, torach testowych i wyścigowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o wygrywanie wyścigów i mistrzostw, czy też o wydajne sezony sadzenia i zbiorów, fundamentalne znaczenie ma dokładne planowanie i zrozumienie milionów zmiennych danych. Dzielimy ryzyko związane    z pogodą i wieloma zmiennymi, które oznaczają, że strategie muszą być nieustannie rozważane ponownie.”

Dyrektor generalny Aprilia Racing, Massimo Rivola, jest zadowolony z nawiązania współpracy partnerskiej z marką z Case IH.

„Naprawdę nie mogę się doczekać kolejnego sezonu z Case IH u naszego boku i mam nadzieję, że fani obu marek są gotowi ścigać się z nami. Jeżeli chodzi o światowe wyzwania i doskonałe osiągi, łączy nas ta sama postawa ukierunkowana na zwycięstwo i pragnienie sukcesu. Wierzymy również w innowacje
i pracę zespołową, dwa kluczowe aspekty konkurencji na najwyższym poziomie: w Mistrzostwach Świata MotoGP dla Aprilia Racing, na globalnym rynku dla Case IH”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.