Aktualności

Case IH nowy vice president na Europę

Data publikacji:

Ville Mansikkamäki powołany na stanowisko Vice President Case IH na Europę.

Zmiana organizacyjna jest częścią strategii rozwoju Grupy CNH Industrial „Transform 2 Win”. Ville Mansikkamäki  zastąpi na tym stanowisku pana Thierry Panadero, który został Head of CNH Industrial’s Agriculture Europe Commercial Operations.

Ogłaszając ten fakt p. Panadero powiedział: Z przyjemnością witam Ville’go w naszej firmie. Jego 20-letnie doświadczenie zdobyte na arenie międzynarodowej na różnych stanowiskach w działach sprzedaży, marketingu, wsparciu klienta i sprzedaży części zamiennych zapewni istotne wsparcie w odniesieniu sukcesu przez markę Case IH i jej rozwoju w Europie.

Pan Mansikkamäki ukończył Rauma Institute of Technology w Finlandii, zdobywając tytuł inżyniera (BSc) w dziedzinie logistyki, gospodarki materiałowej i zarządzania łańcuchem dostaw. W 2001 roku rozpoczął pracę w Valtra Inc jako menadżer ds. wsparcia klienta, a następnie ukończył studia Executive Master of Business Administration (EMBA) na Uniwersytecie w Jyväskylä. Przed dołączeniem do Case IH przez ostatnich siedem lat pracował w firmie Valtra Inc i jej spółce macierzystej, Agco Corporation, jako dyrektor ds. sprzedaży w regionie Europy, Afryki i Środkowego Wschodu. Objęcie przez niego tego stanowiska jest częścią szerszego procesu reorganizacji Grupy CNH Industrial, przeprowadzanego w ramach strategii rozwoju „Transform 2 Win”, której celem jest pełne wykorzystanie przez pięć strategicznych jednostek organizacyjnych grupy ich potencjału i zmiana struktury. Nowe podejście zoptymalizuje priorytetyzację i elastyczność zarządzania, pozwoli dostosować cele i bodźce inwestycyjne, spełnić potrzeby biznesowe każdej z jednostek organizacyjnych, a także zoptymalizować strukturę kosztów i kapitału CNH Industrial. W ramach strategii „Transform 2 Win” Case IH zamierza wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim jako dostawca pełnej gamy niezawodnych, wysoko wydajnych produktów oraz najlepszych w branży technologii, ukierunkowanych na zwiększenie wydajności i skuteczności pracy rolników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.