[ATR] Nowości Case IH

Case IH - Maxxum z ósemką

Data publikacji:

Duża konkurencja w segmencie ciągników średniej mocy sprawia, że producenci wyposażają także swoje sprawdzone modele w nowe rozwiązania, zwiększające ich walory użytkowe i możliwości. Dotyczy to również ciągników Case Maxxum, które od niedawna są dostępne z nową półautomatyczną przekładnią ActiveDrive 8, oferującą aż 8 biegów zmienianych pod obciążeniem na każdym zakresie.

Przekładnia ActiveDrive 8 uzupełniła dotychczas oferowane skrzynie: standardową 4-biegową, półautomatyczną ActiveDrive 4 oferującą łącznie 16/16 biegów (przód/tył, 40 km/h) oraz w pełni bezstopniową CVXDrive (50 km/h), umożliwiającą m.in. programowanie prędkości jazdy lub obrotów silnika.

Jazda zautomatyzowana

Oferująca łącznie 24 biegi do jazdy do przodu i do tyłu przekładnia ActiveDrive 8 ma standardowo 3 zakresy po 8 biegów, a w opcji dostępny jest także reduktor biegów pełzających. Pierwszy zakres obejmuje prędkości do 10,2 km/h i jest przeznaczony głównie do ciężkich prac uprawowych. Podstawowym zakresem. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.