[ATR] Nowości Case IH

Case IH/Geoprospectors - Większa efektywność z czujnikiem glebowym

Data publikacji:

CNH Industrial będzie współpracować w przyszłości z firmą Geoprospectors. W związku z tym Case IH wprowadzi do swojego programu produktów czuj­nik glebowy „Topsoil Mapper” i będzie prowadzić serwis i dystrybucję w tym zakresie na terenie takich krajów jak: Niemcy, Francja, kraje Beneluksu, Polska, Węgry, Ukraina, Bułgaria, Ru­mu­­nia i Mołdawia.

Połączenie nowoczesnego systemu czujnikowego z zaletami najnowszej technologii ciągnikowej ma umożliwić rolnikom redukcję zużycia środków produkcji oraz zwiększenie wydajności pracy. Czujnik umożliwia zoptymalizowane pod kątem gleby i zauto­ma­tyzowane sterowanie narzędzi przeznaczonych do uprawy roli poprzez Isobus.
Instalowany przed ciągnikiem czujnik glebowy „Topsoil Mapper” może rejestrować w czasie rzeczywistym istotne parametry glebowe i udostępniać je komputerowi roboczemu maszyny do uprawy roli w celu utrzymy­wania głębokości roboczej. Zarejestrowane war­­­tości pomiarowe zostają przeliczone przez komputer roboczy czujnika bezpośrednio na po­lecenia sterujące w zakresie uprawy roli, a następnie za pomocą Isobus są przekazywa­ne do komputera roboczego maszyny.
W ramach kompletnego pakietu prezentowanego podczas czerwcowych Dni Pola DLG, firma Case IH oferuje - oprócz czujnika - także komputer roboczy Isobus jako zestaw do wyposażenia dla każdego sterowanego hydraulicznie narzędzia do uprawy roli. Ma to umożliwiać nieskomplikowane doposażenie już posiadanych maszyn.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.