Nowości Kombajny, prasy i sieczkarnie

Camso - Coraz szerzej do kombajnów

Data publikacji:

System CTS High Speed firmy Camso dostępny do kombajnów John Deere i New Holland jest teraz przystosowany również do produktów Case IH, Claas, AGCO i Deutz-Fahr.

    kombajn

Nowy CTS High Speed wyposażono w zintegrowany napęd umożliwiający poruszanie się z prędkością do 30 km/h - montaż za pomocą śrub trwa kilka godzin. System zapewnia większą powierzchnię nośną, która może zredukować nacisk na podłoże nawet o 70%. W zależności od kombajnu jest dostarczany z gąsienicami o szerokości 610, 640, 660, 760 i 910 mm, i jest dostępny od teraz dla następujących modeli: John Deere - serie T, W i S; Case IH - serie 140, 150, 240, 250; Claas - serie Tucano i Lexion; New Holland - serie CX i CR; AGCO - kombajny wyposażone w 5-6 wytrząsaczy i maszyny hybrydowe oraz Deutz-Fahr C7000 i C9000.

Niższe koszty

Podczas targów SIMA w Paryżu Camso podał szczegóły dotyczących ponownie przetwarzanych rolek. – Używane rolki środkowe są ponownie przetwarzane przy użyciu oryginalnych materiałów tej samej jakości. Dla klientów oznacza to niższe koszty eksploatacji i dostępność dla wszystkich modeli. Mamy największą na rynku ofertę w tym zakresie – zadeklarował Martin Lunkenbein, kierownik działu serwisu i dystrybucji „aftermarket” w zakresie rolnictwa w firmie Camso. Przedsiębiorstwo zaprezentowało także swoją nową ofertę części zamiennych do systemów Camso CTS, dzięki której klienci mogą oszczędzić na częściach zamiennych do 35%.

O firmie

Camso to wiodące na świecie przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i dystrybucją opon „offroad”, kół, gąsienic gumowych i systemów podwozi, które są stosowane w branżach obróbki materiałów, budownictwa, rolnictwa i sportu. Firma zatrudniająca 7500 pracowników koncentruje się na rynku „offroad”, który stanowi 11% globalnego rynku opon i gąsienic. Obsługuje centra badawcze i projektowe oraz zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji. Firma dostarcza dla wiodących producentów wyposażenia oryginalnego (OEM) pod nazwami Camso oraz Solideal i dystrybuuje swoje produkty na rynku części zamiennych za pośrednictwem globalnej sieci dystrybucyjnej.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.