Aktualności

Bury Maszyny Rolnicze – Nowa hala

Data publikacji:

W Piątek, 23 lutego, jeden z najprężniej rozwijających się polskich producentów maszyn rolniczych – Bury Maszyny Rolnicze – otworzył nową halę montażu opryskiwaczy o powierzchni 2000 m².

Właściciel firmy – Wojciech Bury – patrzy w przyszłość z optymizmem – inwestując w Woźniakowie ponad 5 milionów złotych (z czego wartość dofinansowania ze środków UE wyniosła 2,66 mln zł). Na terenie nowej hali powstanie min. 6 stanowisk montażu opryskiwaczy, a poza nimi na hali znajduje się magazyn części zamiennych o powierzchni ok. 800 m². Dodatkowo na nowej hali znalazły się również 4 nowoczesne magazyny automatyczne o wysokości 10 m każdy, w których przechowywane są małe podzespoły. Głównym celem inwestycji, jak podkreśla właściciel, było skrócenie czasu produkcji opryskiwaczy, a tym samym terminu oczekiwania dla klienta finalnego. Będzie to możliwe przez przeniesienie części montażu ze starej hali, a na tym miejscu stworzenie dodatkowych gniazd spawalniczych – do tej pory to właśnie ten segment produkcji miał największy wpływ na długie terminy oczekiwania na produkty. Do zakładu, w ramach tych inwestycji, trafi również wiele maszyn usprawniających produkcje, m.in. nowoczesne obrabiarki.

Profesjonalna kontrola

Nowa hala będzie również miejscem wnikliwej kontroli produktów – każdy opryskiwacz zjeżdżający z linii montażowej będzie przechodził przez stanowiska kontrolne – począwszy od jakości samego oprysku (mierzonego na nowoczesnym stole rowkowym), poprzez hydraulikę, elektrykę, na wentylatorze kończąc. W ten sposób producent będzie miał pewność, że na rynek trafi produkt spełniający najwyższe wymagania jakościowe. Do tej pory testowanie opryskiwaczy było dosyć dużym problemem dla rodzimego producenta, szczególnie zimą, gdy nie było warunków do przeprowadzenia testów na zewnątrz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.