[ATR] Aktualności

Buhler Polska - Serwis w zasięgu ręki

Data publikacji:

Czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań w branży przechowalniczej i rolno-spożywczej - firma Bühler w naszym kraju uruchomiła stację serwisową w Piotrkowie Trybunalskim, która w ramach Dni Otwartych otworzyła swoje podwoje dla klientów.

Stacja serwisowa firmy Bühler Polska została otwarta w zeszłym roku. W pierwszej kolejności w Piotrkowie Trybunalskim stanęła maszyna do regeneracji matryc - zarówno z naszej oferty, jak i innych marek, dedykowana dla przemysłu paszowego. Drugim krokiem było uruchomienie stacji demo, gdzie możemy dokonywać prostych prób na różnych produktach, w której znajdują się m.in. maszyny do sortowania optycznego i mechanicznego czyszczenia. W planach jest także uruchomienie niewielkiego magazynu części zamiennych - wyjaśnia Piotr Mielczarek z firmy Bühler Polska.

Udane prezentacje

Z funkcjonowaniem stacji serwisowej w Piotrkowie Trybunalskim mogli zapoznać się uczestnicy Dni Otwartych, dla których przygotowano również bogaty program merytoryczny. Wszystkim zainteresowanym sektorem produkcji pasz (Feed&Biomass) przedstawiono najnowsze trendy i kierunki rozwoju branży paszowej, a także problematykę bezpieczeństwa i higieny produkcji pasz dla zwierząt. Z kolei w zakresie zarządzania ziarnem (Grain Logistic) przybliżono wydajne i solidne maszyny czyszczące do zbóż, innowacyjne i ekonomiczne suszarnie do kukurydzy, a także trwałe i niezawodne systemy do transportu produktów zbożowych. – Jesteśmy zadowoleni z frekwencji - w Dniach Otwartych uczestniczyło około 60 osób, z czego około 70% stanowią nasi klienci - duzi rolnicy czy wytwórnie pasz, którzy byli z programu merytorycznego tej imprezy bardzo zadowoleni. Po ukończeniu organizowania naszej stacji serwisowej będziemy cyklicznie zapraszać do Piotrkowa na Dni Otwarte, m.in. po to, aby ułatwić klientom podejmowanie decyzji zakupowych  – podkreśla Piotr Mielczarek.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.