[ATR] Aktualności

BU Power Systems ma dwie nowe siedziby

Data publikacji:

Spółki BU Power Systems Polska i BU Power Systems Italia przeniosły się niedawno do swych nowych siedzib - w ten sposób dystrybutor silników Perkins chce być bliżej klienta.

BU Power Systems chce nadal poprawiać poziom świadczonych usług i być tak blisko klienta, jak to tylko możliwe. Dlatego też ten dystrybutor otworzył dwie nowe siedziby dla sprzedaży i serwisu after-sales silników dieslowskich i gazowych firmy Perkins. Nowe biuro BU Power Systems Polska nadal będzie się znajdować w stolicy kraju, Warszawie. – Jesteśmy tam, gdzie pulsuje życie gospodarcze i jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że zrobiliśmy ten krok. Teraz cieszymy się na to, że będziemy mogli się nadal rozwijać razem z naszymi klientami – mówił Krzysztof Gołąb, prezes BU Power Systems Polska.
Z kolei BU Power Systems Italia przeniosło swój oddział w regionie Emilia-Romagna z Castel San Pietro Terme do Imoli. – Ten krok był konieczny, aby móc dalej rozbudowywać naszą wydajność – mówił Sergio Ferro, który jest odpowiedzialny w BU Power Systems Italia za dystrybucję aftermarket.
BU Power Systems chce nadal umacniać pozycję marki Perkins w całej Europie i być przygotowanym na nową cyfrową erę. Przedsiębiorstwo działa w 15 europejskich krajach i oferuje rozwiązania napędowe dla przemysłu, budownictwa i rolnictwa, wytwarzania energii elektrycznej oraz technik wydobywczych i statków. W całej Europie zatrudnionych jest około 170 pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.