Aktualności

Brytyjski debiut ciągnika autonomicznego

Data publikacji:

Autonomiczny pojazd koncepcyjny Case IH zadebiutuje w Wielkiej Brytanii na Goodwood Festival of Speed w przyszłym miesiącu.

Autonomiczny ciągnik jest wyposażony w szereg technologii, które są używane do zdalnego monitorowania i sterowania za pomocą komputera lub tabletu, co oznacza, że gdy ciągnik znajduje się w polu, może pracować całkowicie niezależnie, eliminując potrzebę obserwacji pracy przez kierowcę, i usuwając potrzebę kabiny

Jeśli ciągnik napotka przeszkodę, zatrzymuje się automatycznie, właściciel zostaje ostrzeżony, a maszyna nie uruchamia się ponownie, dopóki nie zostaną sprawdzone sygnały z kamery i podjęta zostanie decyzja, czy ciągnik może kontynuować.

Najważniejsze zalety technologii autonomicznej obejmują optymalizację działalności rolniczej. Może również pomóc gospodarstwom przezwyciężyć brak wykwalifikowanej siły roboczej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.