Aktualności

Branża w Bednarach

Data publikacji:

Już od wczoraj podpoznańskie Bednary goszczą uczestników i zwiedzających targi Agro Show - organizowane przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wystawa potrwa do niedzieli - 23 września i prezentuje się w niej około 750 wystawców, w tym około 100 firm z zagranicy.

Wystawa potrwa cztery dni.  Pierwsze dwa dni wystawy, czyli czwartek i piątek mają charakter biznesowo-edukacyjny. Są to dni sprofilowane, ale wstęp na wystawę w te dni, a także w sobotę i niedzielę będzie, jak zawsze, bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Na wszystkich przybyłych czekać będą darmowe parkingi. Również nieodpłatnie każdy otrzyma katalog wystawy nie tylko z mapą wystawy, ale wieloma przydatnymi informacji dla każdego rolnika i jego gospodarstwa.

CZWARTEK 20 września 2018 to „DZIEŃ BRANŻOWY”. To jedna z wprowadzonych w tym roku przez organizatorów nowości. Tego dnia m.in. wyróżniono wystawców obecnych od 20 lat w targach Agro Show - w tym także atr express.      

PIĄTEK 21 września 2018 – tradycyjnie już jest „DNIEM DLA SZKÓŁ”. Jak co roku organizator zapewnił dofinansowanie przyjazdów grupowych. Już o godz. 10:00 rozpocznie się finał ogólnopolskiego konkursu „Mechanik na Medal”, a zaraz po nim o godz. 11:30 finał konkursu przeznaczonego dla uczniów mechanizacji rolnictwa „Młody Mechanik na Medal”. Najlepsi rywalizować będą o cenne nagrody. W tym roku po raz pierwszy sponsorem konkursu jest firma SSAB. W piątek planowane jest również debata tematyczna pt.: „Agrotronik – zawód w dużymi perspektywami? Czy warto kształcić się w tym kierunku, szanse na rynku pracy.” Tuż przed nią, na konferencji prasowej zostanie zaprezentowany pierwszy rozdział podręcznika, którego wydawcą będzie Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych pt.: „Systemy agrotroniczne”. Izba odpowiadając na zapotrzebowanie branży podjęła się trudu wydania podręcznika dotyczącego mechanizacji rolnictwa, który odpowiadać będzie aktualnemu poziomowi wiedzy i rozwojowi techniki rolniczej.  Na debatę oraz prezentację podręcznika organizator szczególnie gorąco zaprasza nauczycieli oraz uczniów, którzy tego dnia odwiedzą wystawę.

Piątek to również pierwszy dzień pokazów. W tym roku po raz pierwszy będą one przeprowadzone w nowej formule. Na polu pokazowym zostaną zaprezentowane maszyny do uproszczonej uprawy roli i siewu. Prezentowane będą również rozsiewacze nawozów mineralnych oraz ciągniki przystosowane do zabiegów agrotechnicznych pracujące w systemie rolnictwa precyzyjnego.

SOBOTA i NIEDZIELA, 22-23 września, to „Dni dla wszystkich zwiedzających.” W tych dniach również odbywać się będą pokazy rolnictwa precyzyjnego oraz prezentacje maszyn na pasie startowym.

Serdecznie zapraszamy również na nasze stoiska - B191 i A187.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.