[ATR] Technika

Brantner/Agropol - Sieć dla marki premium

Data publikacji:

Czołowy producent cenionych na rynkach europejskich przyczep rolniczych, rodzinna firma Brantner, rozwija sieć sprzedaży również w Polsce. Nowym partnerem w międzynarodowej sieci dystrybucyjnej austriackiego producenta jest przedsiębiorstwo Agropol z Dzierżoniowa na Dolnym Śląsku.

Wraz z techniką transportową Brantnera firma Agropol rozszerza ofertę o maszyny kolejnego renomowanego dostawcy z Europy Zachodniej. – Połączenie wysokiej jakości produktów i specjalistycznej wiedzy gwarantują w perspektywie długoterminowej sukces – uważa Mariusz Jacek Życiński, szef firmy Agropol. Z kolei firma austriacka zyskuje solidnego, sprawdzonego partnera biznesowego, z którym zamierza budować profesjonalną sieć dilerów. – Cenimy wieloletnie doświadczenie firmy Agropol w branży i chcemy wspólnie sprawić, aby Brantner stał się w Polsce marką premium – podkreśla Hans Brantner, właściciel założonej 75 lat temu i wciąż rodzinnej firmy z Dolnej Austrii zatrudniającej obecnie 225 pracowników, pozostającej w zakresie techniki transportowej w rolnictwie zdecydowanym liderem w swoim kraju i czołowym dostawcą w Europie, . . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.