Nowości

BPW Światła niezniszczalne

Data publikacji:

We wrześniu 2019 r. na wystawie IAA Commercial Vehicles firma BPW wywołała duże poruszenie prezentowanym nowym światłem tylnym, mogącym wytrzymać nawet celowe uderzenie młotkiem. Podczas ubiegłorocznych targów Agritechnica miała miejsce premiera kolejnej odsłony świateł tylnych Ermax.

Ermax TM11 łączy w sobie siedem funkcji w jednej obudowie o głębokości zaledwie 47 mm. Funkcje te obejmują kontrolę awarii wskaźnika i światła hamowania oraz system sterowania funkcją sygnalizacji świetlnej znaczników bocznych. Wszystkie funkcje znajdują zastosowanie w pojazdach rolniczych i użytkowych. Przerywana, dynamiczna lampka sygnalizacyjna „biegnie” na zewnątrz i przywołuje na myśl Lamborghini Aventador - nawiązanie do założyciela włoskich supersamochodów, który rozpoczął swoją karierę jako producent maszyn rolniczych. Cechą wyróżniającą są również wysoce odporne na wstrząsy poliwęglanowe, LED-owe lampy i hermetycznie zamknięte przed wodą i pyłem połączenia „Superseal”.

Przyjazne dla środowiska

Ekstremalna trwałość jest korzystna dla portfela i nerwów, a także pomaga w ochronie środowiska: konwencjonalne światła tylne z reguły rozpadają się na mikroplastik w ciągu roku - czy to przez wibracje, spadające skały, wyboje, czy wypadki przy parkowaniu. TM11 jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać cały okres użytkowania pojazdu, co oznacza, że wymiana zwróci się bardzo szybko.
Oznacza to, że czas notorycznie słabo oświetlonych przyczep rolniczych dobiega końca - na życzenie klienta BPW instaluje również logo producenta w lampie LED, dzięki czemu tylne światło może być charakterystycznym znakiem firmowym.

– Pierwsza generacja naszych niezniszczalnych świateł tylnych była już od razu bestsellerem. Ta nowa generacja wniesie do perfekcyjnej harmonii efektywność kosztową i bycie trendy. Przejście od artykułów konsumpcyjnych i jednorazowych do długoterminowych produktów wysokiej jakości w zrównoważony sposób ogranicza również przedostawanie się mikroplastiku do środowiska – przekonuje Torben Pagh, dyrektor zarządzający Ermax, producenta świateł z tym znakiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.