Technika

Bott - Nowości co krok

Data publikacji:

Podczas tegorocznej edycji poznańskich targów Polagra Premiery swoje nowości zaprezentuje m.in. wielkopolska firma Bott. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Lesznie pokaże komputer firmy Geoline - GeoSystem 250 z czujnikiem poziomu cieczy oraz nowy rozpylacz Fesi 10 firmy Albuz.

Komputer GeoSystem 250, dedykowany do opryskiwaczy polowych i sadowniczych, można dodatkowo wyposażyć w czujnik poziomu cieczy montowany na dnie zbiornika. Dzięki temu na komputerze na bieżąco wyświetlana jest aktualna ilość cieczy w zbiorniku, co umożliwia automatyczną, precyzyjną aplikację przy jednoczesnym podniesieniu komfortu pracy. Opcjonalnie możliwe jest ustawienie alarmu dla minimalnej ilości cieczy.

 

Rozpylacz do RSM-u

Nowy rozpylacz Fesi 10 przeznaczony jest do rozlewania nawozów płynnych typu RSM. Rozpylacz z wbudowaną kryzą ceramiczną (według producenta gwarantowana żywotność ponad 10 tys. ha) przeznaczony jest do pracy przy ciśnieniu do 3 barów, co pozwala uzyskać duży wydatek jednostkowy na poziomie 4 l/min. Pozwala to przy prędkości 12 km/h dawkować nawet 400 l nawozu/ha (możliwa aplikacja RSM z prędkością do 16 km/h). Według zapowiedzi firmy Bott wprowadzony zostanie do sprzedaży wiosną br.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.