[ATR] Aktualności Bomet

Bomet - Jubilat z Węgrowa

Data publikacji:

Specjalizująca się w produkcji maszyn uprawowych firma Bomet w ciągu ćwierćwiecza z niewielkiego kooperanta przeistoczyła się w nowoczesny zakład znany szeroko nie tylko w kraju, ale i za granicą. Bardzo dobre zaplecze techniczne, doświadczona załoga, optymalnie dobrane materiały i podzespoły, sprawiają, że z Węgrowa do rolników trafiają nowoczesne maszyny wysokiej jakości, co w rozmowie z redakcją atr express potwierdza Łukasz Sińczuk, wiceprezes spółki Bomet.

Mija właśnie 25 lat od rozpoczęcia działalności firmy Bomet, podczas których przedsiębiorstwo dołączyło do grona czołowych krajowych producentów maszyn rolniczych. Proszę wymienić zatem największe sukcesy, jakie firma odniosła w tym czasie.
Firma Bomet zaczynała jako kooperant innego przedsiębiorstwa, a wkrótce potem jako producent prostego sprzętu - obsypników i kultywatorów. Z czasem sukcesywnie rozszerzaliśmy asortyment, który obecnie obejmuje kilkadziesiąt modeli i typów maszyn do orki, pożniwnej i przedsiewnej uprawy gleby, pielęgnowania plantacji redlinowych i sadzenia ziemniaków. W latach 90., kiedy zaczynaliśmy, był prawdziwy boom na firmy zajmujące się produkcją maszyn rolniczych. Wiele przedsiębiorstw próbowało swoich. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.