Technika

Bohnenkamp - Gumy na trawę

Data publikacji:

Czołowy dostawca kół i opon znajdujących zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, branży komunalnej, a także w przemyśle, budownictwie, drogownictwie i transporcie, posiadająca szereg oddziałów w różnych krajach grupa Bohnenkamp, stale rozwija asortyment o nowe marki, modele i wersje ogumienia. Wśród produktów, na które firma chce obecnie położyć nacisk, są również interesujące propozycje mniejszego kalibru dedykowane dla rolnictwa czy ogrodnictwa.

W ofercie firmy Bohnenkamp jest wiele rodzajów opon, w tym typowo ogrodowe gumy indonezyjskiej firmy Deli oraz tajwańskiej Kenda, m.in. z charakterystycznym bieżnikiem kostkowym, który nie uszkadza trawników. –  Są to opony do kosiarek, taczek czy przyczepek, w tym do jazdy po łąkach i terenach zielonych, a nawet transportu łodzi, do quadów i pojazdów ATV, jak również do większego sprzętu, w tym kompaktowych ciągników i lekkich maszyn. Wybór jest bardzo szeroki, zarówno opon dętkowych, jak i bezdętkowych. Testujemy te opony u kilku partnerów, aby potwierdzić ich wartość i móc przekonywać klientów nie tylko słowem, ale i pozytywną rekomendacją. Jeśli chodzi o ogumienie do ciągników ogrodniczych czy komunalnych, mamy również warte polecenia opony w większych rozmiarach, rzędu 24, 28 czy nawet 32 cali, także z bieżnikiem kostkowym, znanej z produktów dla przemysłu i budownictwa marki Galaxy.
W naszej ofercie mamy również. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 15/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.