[ATR] Aktualności opony rolnicze

Bohnenkamp/Alliance - Pełen asortyment opon

Data publikacji:

Grupa Bohnenkamp rozszerza swoją działalność w Polsce, wprowadzając do oferty pełen asortyment opon marki Alliance. Produkty te dedykowane są do: ciągników i maszyn rolniczych, sprzętu wykorzystywanego do robót ziemnych, przyczep, pojazdów dostawczych i małych pojazdów gospodarczych.

Firma Bohnenkamp, mająca wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmą Alliance Tire Group, przekonuje, że cała paleta opon marki Alliance również w Polsce zyska dobrą opinię, ze względu na udane połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Dzięki temu poszerzeniu oferty, firma Bohnenkamp oferuje teraz także na rynku polskim szeroki asortyment, obejmujący opony marek Galaxy, Michelin, Kleber, Trelleborg, Windpower, Deestone Deli i Kenda, dętki Nexen i Donga oraz felgi marki Accuride, Boka, Stocks i LP.

Więcej produktów, więcej usług

Firma Bohnenkamp  jest przekonana że: – W powiązaniu ze swoim serwisem internetowym możemy zaproponować swoim klientom w Polsce prawdziwą wartość dodaną. Firma posiada także zespół doradców technicznych który jest dla klientów dodatkowym wsparciem w razie potrzeby – uważa Artur Zygarlicki, prezes polskiego oddziału Bohnenkamp Klienci mogą zamawiać wszystkie produkty przez całą dobę, również za pośrednictwem sklepu internetowego Bohnenkamp B2B. Dostawy są realizowane w ciągu 24-48 h z magazynu w Łodzi, gdzie znajduje się również polski oddział Bohnenkamp.
Warto przy tym podkreślić, iż po zalogowaniu się w sklepie firmy Bohnenkamp na terenie Polski możliwe jest „podejrzenie” stanów w magazynie centralnym w niemieckim Osnabrück i na Słowacji, skąd również w razie potrzeby realizowane są wysyłki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.