[ATB] Aktualności

Bohnenkamp - Alliance na wzmocnienie

Data publikacji:

Budowanie solidnej pozycji rynkowej opiera się między innymi na doborze odpowiedniego, na bieżąco uzupełnianego i aktualizowanego asortymentu. Pamięta o tym Grupa Bohnenkamp, która chce wzmocnić swoją obecność na polskim rynku poprzez rozszerzenie oferty o pełen asortyment opon marki Alliance w segmencie ogumienia rolniczego, ciężarowego, przemysłowego, do robót ziemnych i pracy w stoczniach. – Dzięki produktom Alliance polscy klienci będą mogli poprawić swoje warunki pracy i to w bardzo atrakcyjnej cenie – podkreśla Vratko Skara, dyrektor generalny słowackiej spółki córki Bohnenkamp, odpowiedzialny także za działalność firmy w Polsce.

Opierając się na doświadczeniach z długoletniej współpracy z Alliance Tire Group, dyrektor Vratko Skara jest przekonany, że również w naszym kraju opony tej marki będą się cieszyć dużą popularnością. Wraz z poszerzeniem oferty o produkty Alliance firma Bohnenkamp zapewnia obecnie polskim klientom jeszcze bogatszy wybór nowoczesnych rozwiązań w zakresie ogumienia i kół dla budownictwa, drogownictwa, rolnictwa, przemysłu, a także transportu. Dostępny asortyment tworzą opony marek Alliance, Galaxy, Michelin, Kleber, Trelleborg, Windpower, Deli i Kenda, dętki Nexen i Donga, jak również felgi Accuride, Boka, Stocks i LP.

Większa oferta, lepsza obsługa

O atrakcyjności oferty Bohnenkamp decyduje nie tylko bogata paleta produktów. – Naszym klientom w Polsce możemy zaoferować wiele udogodnień. Już teraz mogą korzystać z usług sklepu internetowego Bohnenkamp, dostępnego również w aplikacji mobilnej. Dzięki specjalnemu programowi wszystkie produkty są dostępne przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nasz zespół obsługuje klientów również telefonicznie, oczywiście w języku polskim – mówi Vratko Skara.
Celem firmy jest zapewnienie jak najlepszej obsługi oraz dostaw zamówionych produktów w ciągu 24 godzin. W pierwszej kolejności zamówienia są realizowane z magazynu Bohnenkamp na Słowacji, a także z głównego magazynu firmy w Osnabrück w Niemczech. – Chcemy zaoferować naszym klientom także w Polsce to, co jest najlepsze dla ich pracy - perfekcyjnie dopasowany asortyment, doradztwo na najwyższym poziomie, kompleksową obsługę i szybką dostawę towaru – podkreśla dyrektor Skara.

Blisko, niezawodnie, profesjonalnie

Założona w roku 1950 w Osnabrück w Dolnej Saksonii firma Bohnenkamp jest mocnym graczem na rynku opon, kół i części samochodowych do użytku profesjonalnego. Działająca pod hasłem „Moving Professionals”, obecna w 28 krajach międzynarodowa hurtownia jest partnerem kompetentnym, niezawodnym, pozostającym blisko klienta. Asortyment produktów jest specjalnie dostosowywany do wymagań każdego kraju i obejmuje opony i koła od 3 do 54 cali dla rolnictwa i leśnictwa, robót ziemnych, przemysłu, transportu ciężarowego, a także dla pojazdów małych i specjalnych. W ofercie strategiczną rolę pełnią zwłaszcza partnerskie marki Alliance, BKT i Windpower, a także Kenda i Deli.
Kompleksową obsługę i doradztwo zapewnia ponad 550 pracowników, a w każdej chwili do dyspozycji klientów jest ponad 80 kompetentnych pracowników terenowych i ponad 100 doświadczonych ekspertów udzielających porad telefonicznie. Łatwy, bliski dostęp i niezawodne dostawy gwarantuje 25 punktów sprzedaży i logistyki w Europie, a także sklepy internetowe prowadzone w językach poszczególnych krajów, w których działa firma Bohnenkamp.

SS

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.