Nowości

Bobcat TL30.70 Agri - nowy kompakt

Data publikacji:

Nowa, przeznaczona dla rolnictwa kompaktowa ładowarka teleskopowa Bobcat TL30.70 Agri oferuje maksymalny udźwig 3 tony i wysokość podnoszenia prawie 7 m, przy całkowitej szerokości 2,1 m i to nawet z 24-calowymi oponami.

    ładowarka teleskopowa bobcat

Powstający w fabryce w Bretanii model TL30.70 to jedna z sześciu ładowarek teleskopowych Bobcat o maksymalnym udźwigu 2,6-3,8 t i wysokości podnoszenia od 6 do 7 m, tak jak pozostałe ze standardową gwarancją na 3 lata lub 3000 h pracy (z opcją przedłużenia na 5 lat/5000 h). Bobcat TL30.70 to kompaktowa alternatywa dla większych modeli o takich parametrach, szczególnie gdy przestrzeń robocza jest ograniczona. Niewielkie wymiary nie ograniczają jednak maszyny, wyposażonej w potężną hydraulikę z pompą zębatą (100 l/min) i zawór „load sensing” z rozdziałem przepływu, umożliwiającą jednoczesne wykonywanie kilku ruchów wysięgnikiem.
 
Z niską kabiną

Podobnie jak modele TL26.60 i TL30.60, Bobcat TL30.70 jest dostępny z kabiną zamontowaną nisko, wówczas ma wysokość całkowitą 2,1 m (opony 20’’), lub wysoko, co poprawia z kolei widoczność. Wersję z niską kabiną można otrzymać również z oponami 24’’, co zapewnia obniżony profil, a jednocześnie duży prześwit. Niezależnie od wersji kabina jest standardowo amortyzowana.
Również tak samo jak pozostałe ładowarki Bobcat, nowy model ma hydrostatyczny napęd i dwuzakresową przekładnię Hydro-Vario, umożliwiającą bezstopniową zmianę prędkości od zatrzymania do 40 km/h (opcja) oraz holowanie przyczep i maszyn o masie do 17 t (z hamulcami). Płynna zmiana zakresu (shift-on-fly) oraz automatyczna redukcja. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.