[ATR] Technika

Blattin AVM S (75 KM)

Data publikacji:

Firma Blattin ma w swojej ofercie wozy paszowe z serii Blattin AVM. Modelem o pojemności mieszalnika 12 m³ jest Blattin AVM S (75 KM) – ciągniony wóz jednoślimakowy. Blattin AVM S,

wóz bezramowy, wyposażony jest w 9 noży oraz 2 ręcznie regulowane przeciwnoże. Napęd nie posiada skrzyni biegów, a sterowanie odbywa się przy pomocy manetek z kabiny ciągnika.

Wyposażenie dodatkowe stanowią programowalny system ważenia G 5.15 z trzema sensorami, mechaniczna stopa podporowa, hamulec postojowy oraz WOM ze śrubą bezpieczeństwa. Rozładunek odbywa się grawitacyjnie, z przodu, z prawej strony.
Drugim modelem w kategorii pojemności 12 m³ jest Blattin AVM H (70 KM ) – ciągniony wóz jednoślimakowy. Od poprzednika wyróżnia go przekładnia ze skrzynią dwubiegową, 4 sensory w systemie ważenia oraz system rozładunku przy pomocy podajnika łańcuchowego, umieszczonego z przodu.
Oferta firmy Blattin pozwala również na indywidualną konfigurację sprzętu i wyposażania wozów paszowych według zapotrzebowania klientów. Dodatkowe wyposażenie może stanowić np. lej z hydraulicznym załadunkiem dodatków czy też hydrauliczne przeciwnoże.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.