Aktualności

BKT z nagrodą Top Exporter Award

Data publikacji:

Firma BKT poinformowała o otrzymaniu prestiżowej nagrody Top Exporter za lata 2023-24, z okazji Międzynarodowego Dnia Celnego 2024, ceremonii poświęconej świętowaniu znaczenia handlu międzynarodowego i uhonorowaniu pracy urzędników celnych na całym świecie.

    BKT z nagrodą Top Exporter Award

Nagroda podkreśla zaangażowanie BKT w promowanie nowoczesnego eksportu, przyczyniając się tym samym do globalnego postępu gospodarczego i wzrostu. Dzięki ciągłym innowacjom, wysokiej jakości swoich produktów i zdolności do zaspokajania potrzeb klientów na całym świecie, BKT nadal wyróżnia się jako w segmencie producentów ogumienia i został uznany za wiodącego indyjskiego eksportera opon terenowych, o czym świadczą ogólne dane eksportowe indyjskich firm.

Nagroda została wręczona BKT przez Manoj Choudhary, wicekanclerza Gati Shakti Vishwavidyalaya w Vadodara, który wyraził wdzięczność za uznanie i podkreślił ciągłe zaangażowanie indyjskiej firmy międzynarodowej w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług klientom na 5 kontynentach i 163 krajach.

– Ta prestiżowa nagroda odzwierciedla dominującą pozycję BKT w globalnym krajobrazie eksportowym. Osiągnięcie to jest wynikiem ciężkiej pracy i ciągłego zaangażowania wszystkich naszych pracowników, partnerów biznesowych i dzięki klientom, którzy nas wybrali. Oprócz naszej imponującej zdolności produkcyjnej wynoszącej 1000 ton dziennie, która przewyższa zdolność każdego innego indyjskiego producenta, BKT może pochwalić się portfolio ponad 3600 produktów, odzwierciedlającym różnorodność naszych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić każdą konkretną potrzebę naszych klientów – powiedział Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT

– Nasza zainstalowana zdolność produkcyjna jest nie tylko najszersza, ale także najbardziej zaawansowana, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn we wszystkich naszych procesach produkcyjnych, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość produktów i potwierdzić naszą pozycję lidera na rynku – dodał.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.