[ATR] Technika BKT

BKT - Nowa opona przekonuje

Data publikacji:
maszyna rolnicza
opony
opona
bieżnik

Opona Agrimax Force IF 710/60 R 34 została skonstruowana z myślą o ciągnikach reprezentujących górną klasę mocy. Tego, że nadaje się również bardzo dobrze do uzbrajania maszyn o mocy 150 KM, przez prawie rok na łące, polu i drodze dla magazynu eilbote „doświadczał” Martin Abderhalden.

Nowe ciągniki stają się coraz większe, inteligentniejsze, cięższe i szybsze. Tym samym rosną także znacząco wymagania producentów stawiane producentom opon, którzy chcą oferować dla każdego zastosowania odpowiednie ogumienie. Oprócz tego rolnicy chcą mieć na ciągniku opony w możliwie jak największym stopniu chroniące glebę. Innymi słowy, nowoczesne ogumienie ma niezawodnie przenosić na glebę i drogę wysokie siły pociągowe, a jednocześnie minimalizować nacisk na glebę. Aby móc to wszystko jakoś ze sobą pogodzić, producenci opon muszą pracować nad nową i innowacyjną techniką.
Oferta w zakresie opon rolniczych uległa w ostatnich latach znacznemu rozszerzeniu i również mniej znani jeszcze dekadę temu producenci wprowadzili na rynek wiele wyśmienitych produktów. Redakcja „eilbote” zajęła się tym tematem i wspólnie z firmą BKT i dystrybutorem jej produktów na rynku szwajcarskim - firmą Bohnenkamp, wyposażyła w opony tylne ciągnik pracujący przez prawie rok w jej gospodarstwie testowym w Szwajcarii. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.