Aktualności

BKT innowacyjnie w Hanowerze

Data publikacji:

Podczas listopadowych targów Agritechnica firma BKT skupi się na zrównoważonym rozwoju i innowacjach - dwóch kluczowych wartościach projektów, które będą reprezentować przyszłość rolnictwa. Goście targów na stoisku tego indyjskiego producenta będą mogli wziąć udział w działaniach networkingowych, doświadczeniach cyfrowych, a nawet pokazach freestyle football.

    BKT innowacyjnie w Hanowerze

Spójrzmy jednak na to, jakie produkty zaprezentuje w Hanowerze firma BKT? Będą to przede wszystkim najnowsze produkty, w tym m.in. wprowadzone na rynek zaledwie kilka miesięcy temu opony AgrimaxFactor z serii 70 do ciągników, zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb transportu drogowego oraz zabiegów uprawowych. Opona ta łączy w sobie nowoczesną technologię i estetyczny wygląd, zapewniając wysokie standardy prowadzenia oraz bardzo dobrą zwrotność. Jednocześnie, dzięki AgrimaxFactor, która jest częścią gamy produktów E-Ready, BKT kontynuuje swoje zaangażowanie w mobilność elektryczną. Wśród nowych opon rolniczych firma zaprezentuje również opony Ridemax FL 615 i FL 695 - pierwsza z nich dedykowana do przyczep rolniczych, beczek asenizacyjnych i rozrzutników, podczas gdy druga została specjalnie zaprojektowana do przyczep wykorzystywanych w transporcie rolniczym, a także do prac budowlanych. Dzięki solidnemu karkasowi opona jest w stanie zachować stabilność w każdych warunkach.

Na targach Agritechnica 2023 w centrum uwagi znajdą się najnowsze innowacje BKT. Będzie to przede wszystkim nowa radialna opona leśna przeznaczona do ciągników oraz nowy model konwencjonalnej opony leśnej, który wzbogaci ofertę firmy w zakresie leśnictwa. Odwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z innowacyjną oponą do przyczep rolniczych, charakteryzującą się wysoką stabilnością boczną, a także niskimi oporami toczenia dzięki zamkniętej konstrukcji bieżnika i radialnej konstrukcji All Steel. Opona zapewnia bardzo dobrą flotację i przyczepność na miękkich nawierzchniach. Wreszcie, wśród nowości znajduje się nowy rozmiar gumowych gąsienic, które zostały niedawno wprowadzone na rynek i już cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rynku wtórnego, jak i producentów oryginalnego wyposażenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.