ATR [ATR] Aktualności

BIN/Bank Pekao - Silosy na kredyt

Data publikacji:

Do gronach krajowych producentów sprzętu oferujących atrakcyjne warunki finansowania fabrycznego dołączyła firma BIN. Oferta przygotowana wspólnie z Bankiem Pekao obejmuje specjalne warunku na kredyt przeznaczony na sfinansowanie zakupu silosów zbożowych z wyposażeniem przedsiębiorstwa z Aleksandrowa Kujawskiego.

Klienci zainteresowani zakupem silosów BIN mogą uzyskać kredyt nieodnawialny w wysokości do 100 tys. zł, na 12 lub 24 miesiące. W pierwszym wypadku wkład własny wynosi 10% wartości, w drugim zaś - 25% wartości brutto zakupywanego silosu zbożowego z wyposażeniem. Przewidziano dwie możliwości spłaty kredytu - w odstępach miesięcznych lub kwartalnych. Opłata za rozpatrzenie wniosku to 0%. Warto dodać, że rabat handlowy udzielony przez firmę BIN pokrywa koszt odsetek i prowizji kredytu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.