[ATR] Aktualności Claas

Bieg synchroniczny firm Bayer i Claas

Data publikacji:

Oferowany przez firmę Bayer system zarządzania „Climate FieldView” i portal „Claas Telematics” producenta maszyn rolniczych z Harsewinkel można teraz połączyć ze sobą w sieć.

Jak tłumaczą obydwa przedsiębiorstwa, rozwiązanie to umożliwia wymianę danych w obydwu kierunkach w celu uzyskania dokumentacji specyficznej dla danej powierzchni i dotyczącej poszczególnych przebiegów. Gdy użytkownik systemu „Claas Telematics” połączy swoje konto z kontem „FieldView” za pomocą interfejsu programowego „Claas API” (interfejs programowania aplikacji), zapisane dane dla zbiorów można wczytywać i przesyłać jako propozycje danych do dokumentacji na skrzynkę pocztową użytkownika systemu „FieldView”. Z poziomu tego systemu można również wybrać pliki do synchronizacji.

Opcja „Automatyczna dokumentacja” systemu „Claas Telematics” umożliwia tworzenie dokumentacji niezależnej od kierowcy oraz specyficznej dla danego pola i lokalizacji, co umożliwia uzyskanie pełnego wglądu w stan każdej obsługiwanej powierzchni.

Oprócz danych urządzenia i charakterystyk dotyczących zużycia można również dokumentować m.in. dane dotyczące plonów i pomiary czujników bliskiej podczerwieni (NIR). Połączenie umożliwia na przykład wykorzystywanie kart plonów kombajnów Claas w systemie „FieldView” w celu przygotowania planów siewu dla danego stanowiska oraz kart nawożenia na nadchodzący sezon.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.