Aktualności

Bezpieczne przechowywanie z POLnet

Data publikacji:

Silosy lejowe firmy POLnet służą do długoterminowego przechowywania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich, a także jako silosy buforowe przy suszarniach i czyszczalniach. W silosach lejowych, w zależności od kąta usypu leja, może być magazynowane ziarno suche lub mokre.

Wielkopolski producent oferuje silosy lejowe o ładowności od 27 do 1055 t, wykonane ze stali konstrukcyjnej falistej z ocynkiem o grubości 350-600 g/m². Lej znajduje się pod kątem od 45 do 60°, co pozwala na szybkie i bezproblemowe opróżnianie silosu. Silosy firmy POLnet cechuje również wygoda eksploatacji, a odpowiedni kąt fali nie pozwala na osadzanie się ziarna na ścianach. Zamontowany system do napowietrzania pozwala na utrzymanie ziarna w dobrej kondycji. Z kolei zastosowanie blachy falistej w części walcowej zbiorników powoduje załamywanie promieni słonecznych, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się przechowywanych materiałów w okresie letnim. W ofercie producenta można znaleźć również silosy lejowe na materiały trudnoosypywalne, takie jak np. śruta czy makuch.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.