[ATB] Aktualności

Bezpieczeństwo i higiena na pierwszym miejscu podczas Bauma 2022

Data publikacji:

W lipcu odbyły się organizowane z sukcesem przez Messe München targi pilotażowe w warunkach koronawirusowych - TrendSet. Z kolei we wrześniu miały miejsce targi IAA Mobility z rozbudowaną koncepcją bezpieczeństwa i higieny. Działania te zostały dobrze przyjęte przez wystawców i zwiedzających, co pokazuje, że nawet w trudnych czasach możliwe jest ponowne zorganizowanie targów.

Przekonują do tego trzej wystawcy przygotowujący się do przyszłorocznych targów Bauma, które odbędą się w dniach 24-30 października 2022 r. Mogli bowiem na własne oczy przekonać się o warunkach panujących na targach.

– Po obejrzeniu nowych warunków targowych w dobie pandemii koronawirusa podczas targów IAA, nadzieja i oczekiwanie na prawie normalną Baumę 2022 rosną jeszcze bardziej. Targi w Monachium opracowały i wdrożyły sporo nowych i przyszłościowych pomysłów. Przygotowujemy się teraz na spotkanie branży z ciekawymi inspiracjami, wrażeniami i pozytywnym nastrojem

– nie kryje optymizmu Anke Hadwiger, szefowa działu targów, imprez i szkoleń w firmie Zeppelin Baumaschinen.

Z kolei Joachim Strobel, dyrektor zarządzający Liebherr-EMtec dodaje:

– Pandemia pokazała nam wiele możliwości alternatywnej komunikacji i współpracy, ale jednocześnie potwierdziła ogromne znaczenie osobistego kontaktu i dialogu z klientem, partnerami i współpracownikami biznesowymi. Podobną opinię ma Marco Maschke, kierownik niemieckiego biura European Distribution Management w firmie Komatsu, dla którego znaczenie przyszłorocznych targów Bauma jest bezsporne. Dla Komatsu targi Bauma były, są i pozostaną wiodącą imprezą targową dla naszej branży na całym świecie. Nasi klienci i partnerzy handlowi wciąż powtarzają, jak ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z producentem, oczywiście z zachowaniem odpowiedniego dystansu. W tym kontekście koncepcja higieny zaprezentowana na targach IAA Mobility przekonała mnie, że Bauma będzie imprezą bardzo bezpieczną i jak zawsze bardzo udaną.

Podczas nadchodzącej edycji targów, według Messe München w centrum uwagi (prezentacje na żywo, panele dyskusyjne, wykłady) znajdzie się wiele różnych tematów przyszłości w branży budowlanej, materiałów budowlanych i maszyn górniczych. Wśród nich na pierwszy plan wybijają się następujące kwestie: „Droga do zerowej emisji”, „Cyfrowy plac budowy”, „Metody i materiały budowlane jutra”, „Droga do autonomicznych maszyn” oraz „Górnictwo - zrównoważone, wydajne, niezawodne”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.