Aktualności

Bepco Polska - Nowe otwarcie

Data publikacji:

Jeden z największych hurtowych dostawców części i akcesoriów do maszyn rolniczych - firma Bepco od 2018 r. intensyfikuje swoje działania na rynku polskim. Za sprawą zakupu firmy Agro-Jan, cenionego producenta części do kombajnów, zyskał nie tylko nowy asortyment, ale również strukturę handlową oraz magazynową. Po ponad roku funkcjonowania i zmianie sposobu dystrybucji podsumowano dotychczasowe działania, przekazując klientom informacje na temat zachodzących zmian i sposobu współpracy.

Doskonałą ku temu okazją była gala Bepco Polska, która odbyła się 6 września w Myślenicach. Tego dnia bowiem klienci z całego świata przybyli, aby odwiedzić nową inwestycję grupy TVH, obejmującą okazałą powierzchnię magazynową i część produkcyjną. Galę odbywającą się pod hasłem „Nowe Otwarcie” wykorzystano również do prezentacji zagadnień kluczowych z punktu widzenia partnerów biznesowych. Część z nich została uhonorowana podczas wieczornej uroczystości - wyróżnienia przyznano łącznie w kilkunastu kategoriach obejmujących działalność w kraju i na rynkach eksportowych. Doceniono w ten sposób wzrosty sprzedaży odnotowane mimo trudności powodowanych przez zmiany w sposobie funkcjonowania.  
– Wierzymy, że rodzinny charakter firmy i bliskie relacje z partnerami pozwalają na systematyczne budowanie wzrostu sprzedaży na obsługiwanych rynkach. Ponadto cieszy nas fakt, że zaufanie klientów do produktów sygnowanych logo Bepco stale rośnie. Na rynkach, w których koszty produkcji stale wzrastają, klienci poszukują sprawdzonych produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. To klucz do naszego sukcesu oraz utrzymania dynamiki wzrostu naszego przedsięwzięcia. Zapewniamy bezpieczeństwo i spokój naszym klientom – podsumował Mateusz Hajdas, dyrektor generalny Bepco Polska.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.