Technika

Bemix - Nowy asortyment

Data publikacji:

Największy polski i czołowy europejski producent elementów złącznych hydrauliki siłowej, firma Bemix z Więcborka koło Sępólna Krajeńskiego w woj. kujawsko-pomorskim, rozszerzyła asortyment swoich wyrobów. Duży potencjał wytwórczy, a także nowoczesny i bogato wyposażony park maszynowy pozwalają rodzinnej firmie kształtować ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem rynku oraz wymaganiami klientów.

Dzięki temu, z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów, Bemix z początkiem roku 2019 wprowadził na rynek przewody rurowe - proste i gięte w trzech osiach, zaopatrzone w końcówki kuliste, pierścień z nakrętką, końcówki z gwintem i oczkowe, które mogą być także łączone z przewodami giętkimi (wężami). Firma jest otwarta na sugestie i potrzeby producentów maszyn i urządzeń, którzy należą do głównych odbiorców jej wyrobów, co pozwala wypracowywać optymalne, satysfakcjonujące klientów rozwiązania. Posiadane maszyny i sprzęt pomiarowy zapewniają wykonanie zamówień ściśle według uzgodnień, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Skupieni na jakości

Nowoczesne maszyny, w tym liczne automaty tokarskie i obrabiarki CNC. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.