Technika

BEMIX, czyli jakość pod kontrolą

Data publikacji:

Bez wysokiej jakości produktu trudno dziś zaistnieć, a zwłaszcza utrzymać się na coraz bardziej wymagającym rynku. Doskonale o tym wie firma BEMIX z Więcborka w woj. kujawsko-pomorskim, największy krajowy i czołowy europejski producent elementów złącznych hydrauliki siłowej, dla której jakość oferowanych produktów stanowi jeden z priorytetów.

Naszą siłą jest przede wszystkim jakość oferowanych produktów, za czym oczywiście podąża odpowiednia obsługa klienta. Posiadane przez nas park maszynowy i sprzęt pomiarowy zapewniają wykonanie zamówień ściśle według uzgodnień, przy zachowaniu najwyższych standardów.
Cieszy nas, że klienci doceniają wysoką jakość naszych wyrobów nie tylko w kraju. BEMIX rozwija bowiem sprzedaż na wielu rynkach europejskich, a eksport stanowi obecnie 60% całego wolumenu sprzedaży - podkreśla Benedykt Mieszczak, prezes zarządu firmy BEMIX.
Producent z Więcborka może się pochwalić  szczelnym i skutecznym systemem kontroli jakości, opartym na nowoczesnym wyposażeniu pomiarowym, rozbudowanych procedurach sprawdzających oraz na doświadczeniu i profesjonalizmie pracowników, co stanowi gwarancję najwyższej jakości oferowanych produktów. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 11/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.