[ATR] Technika

Batyra – Maszyny Rolnicze Jakość to podstawa

Data publikacji:

Założona w 1990 r. przez Henryka Batyrę firma o nazwie pochodzącej wprost od nazwiska, jest cenionym przez wielu rolników producentem maszyn uprawowych, takich jak agregaty talerzowe, podorywkowe, czy też pługi dłutowe. Znajdująca się w Lublinie firma nie boi się konfrontacji z innymi maszynami, bo jest pewna jakości swoich wyrobów, która od samego początku stanowi priorytet - walke tę ułatwia szeroki front inwestycji przeprowadzonych w ostatnich latach.

Produkcja maszyn od 2014 r. odbywa się w zlokalizowanym na terenie specjalnej strefy ekonomicznej zakładzie o powierzchni 2500 m². – W 2018 r. zainwestowaliśmy tam spore środki w park maszynowy. Zakupiliśmy nowe maszyny CNC, w tym laser do cięcia blach o mocy 6 kW. Poza tym pozyskaliśmy nową komorę śrutowniczą oraz linię do malowania proszkowego - warto dodać, iż wykorzystujemy wyłącznie farb z certyfikatem jakości Qualicoat. Dzięki temu jakość przygotowania powierzchni wszystkich produkowanych maszyn jest na najwyższym poziomie. Poza tym nasze maszyny przeszły lifting – wprowadziliśmy nowe konstrukcje oraz zmieniliśmy barwy z zieleni na czerwień – co również zostało dobrze przyjęte przez naszych użytkowników – przekonuje Tomasz Batyra, syn założyciela i właściciela. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.