Technika Ochrona i nawożenie

Bartnik - sprawdzony dostawca części do opryskiwaczy

Data publikacji:
    Bartnik - sprawdzony dostawca części do opryskiwaczy

Firma Bartnik, mająca swoją siedzibę w Staroźrebach koło Płocka, obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności, specjalizując się głównie w dostarczaniu rozwiązań z zakresu techniki ochrony roślin, takich jak sprzedaż maszyn oraz szerokiego asortymentu części do wszelkiego rodzaju opryskiwaczy. Próbkę swojej oferty zaprezentowała u progu sezonu podczas kieleckich targów Agrotech.

 

Do historii przeszły już czasy, gdy większość zabiegów wykonywało się tymi samymi rozpylaczami. Wiedza rolników w tej dziedzinie jest dziś nieporównanie większa, podobnie jak wybór rozpylaczy na rynku. Firma Bartnik podjęła współpracę z doświadczoną brazylijską firmą Magnojet, która od prawie 40 lat specjalizuje się w produkcji ceramicznych rozpylaczy. Ich oferta obejmuje 55 modeli rozpylaczy w ponad 350 różnych wariantach. Wspólnie z firmą Magnojet, analizując potrzeby polskich rolników, wybrali kilkanaście modeli rozpylaczy, które najlepiej odpowiadają warunkom panującym w kraju.

Bartnik oferuje także wysokiej jakości rozpylacze niemieckiej firmy Agrotop, w tym znane modele AirMix, TurboDrop oraz TurboDrop HiSpeed. Ponadto, firma importuje na nasz rynek akcesoria do opryskiwaczy włoskiej firmy Tecomec oraz produkowane przez CMV przekładnie do opryskiwaczy sadowniczych. W swojej ofercie posiada również profesjonalne włoskie pompy Annovi Reverberi oraz szeroką gamę części zamiennych.

– Zaopatrujemy rolników poprzez różne kanały, włączając w to sklep internetowy oraz stacjonarny, który znajduje się w naszej siedzibie. Dodatkowo, współpracujemy z producentami opryskiwaczy oraz wyspecjalizowanymi sklepami, co umożliwia nam świadczenie kompleksowego wsparcia dla rolników. Jak widać działamy na kilku frontach – kwituje Jakub Bartnik.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.