Nowości

Barkley/IND Agro - Ekonomiczny wybór

Data publikacji:

Firma IND Agro oferująca sprawdzone ogumienie nie tylko do maszyn rolniczych, rozszerzyła swoją ofertę w tym zakresie. Podłódzkie przedsiębiorstwo zostało oficjalnym, wyłącznym przedstawicielem chińskiej marki opon Barkley, oferującej kompletną paletę wymiarów opon do zastosowań rolniczych.

Opony Barkley są skierowane do bardzo szerokiego grona klientów,ponieważ paleta dostępnych rozmiarów jest kompletna, od rozmiarów w profilu 85 przez profil 70 do profilu 65. Począwszy od małych opon radialnych znajdujących zastosowanie w Ursusach C-330, C-360 czy starych Fergusonach i Zetorach, poprzez ciągniki o mocach 120-130 KM, a kończąc na największych rozmiarach, tzw. extra large. Na razie koncertujemy się na ofercie opon do ciągników, ale w planach mamy uruchomienie linii opon radialnych Flotation, typowo pod przyczepy i maszyny towarzyszące – wyjaśnia Adam Chromik, właściciel firmy.

Zalety marki

Produkty ze znakiem Barkley charakteryzują się przede wszystkim: wytrzymałym i elastycznym karkasem promieniowym, zaokrąglonymi bokami opony, unikalną strukturą żeber bieżnika zapewniającą niewielki hałas toczenia, dobrą trakcją oraz dużą wydajnością samoczynnego czyszczenia. Nie dziwi zatem, iż marka ta zyskuje uznanie na rynkach europejskich - poczynając od krajów Beneluksu. – Wprowadzenie do oferty opon Barkley było spowodowane załamaniem się rynku w tym roku. Zaobserwowaliśmy, że klienci coraz częściej decydowali się na opony używane, które w wielu przypadkach po kilku miesiącach użytkowania psuły się. A dobrej jakości opona używana to koszt rzędu 50-70% nowej opony. Dlatego oferujemy produkt nowy, aż z pięcioletnią gwarancją producenta - marka Barkley to obecnie najtańsze opony na rynku, biorąc pod uwagę profesjonalne ogumienie – przekonuje Adam Chromik. – Pierwsze testy zostały przeprowadzone w Holandii, gdzie opony Barkley zostały zamontowane na ciągniki JCB Fastrac i po 600 mth, głównie w transporcie z 18-tonową przyczepą,ich zużycie wynosi 20%. W tym przypadku zakładana żywotność wynosi 3500 mth. Firma INDAgro oferuje również opony do nabycia w systemie ratalnym, jeśli klient tego potrzebuje. Wszystkie dostępne rozmiary opon mamy w magazynie, a w przypadku największych rozmiarów świadczymy również usługę montażu ogumienia na miejscu u klienta – mówi właściciel firmy INDAgro.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.