Nowości

AVR Falcon w nowej wersji

Data publikacji:

Ukierunkowana na produkcję sprzętu do produkcji ziemniaka oraz innych roślin bulwiastych firma AVR zaprezentowała najnowszą wersję swojego kosza zasypowego Falcon. Wyróżniająca się oryginalną nazwą maszyna została zaprezentowana podczas spotkania prasowego, które odbyło się 19 czerwca w holenderskim Veendam.

Nowy kosz zasypowy Falcon 1800 ma szerokość roboczą 1,85 m (pojemność 10,9 m³, długość podłogi - 4 m) i dostępny jest w różnych wersjach, dzięki czemu użytkownik może dopasować go do własnych potrzeb. Producent zapewnia, że Falcon jest w pełni bezpieczny dla bulw, gdyż wszystkie elementy metalowe pokryte są delikatną gumą. Hydraulicznie napędzany przenośnik podłogowy może pracować w zakresie prędkości od 0,5 do 6,5 m na minutę. Falcon wyposażony jest w trzy taśmy odprowadzające oraz zestaw 6 rolek oczyszczających. Rozstaw rolek jest regulowany w zakresie od 5 do 45 mm. Przepustowość nowego kosza wynosi ok. 80 t/h.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.