Aktualności

Autopart - Większe moce

Data publikacji:

Działająca na rynku już od 35 lat firma Autopart, czołowy polski producent akumulatorów znajdujących zastosowanie we wszystkich typach pojazdów, rozbudowuje swój zakład w Mielcu, aby poszerzyć asortyment i przede wszystkim zwiększyć moce produkcyjne z 2 mln do 3,5 mln

akumulatorów rocznie. Ostatnio zakończył się I etap rozbudowy, a kolejny planowany jest na wiosnę 2018 r.

W I etapie rozbudowano halę produkcyjną o 2,2 tys. m² oraz zainwestowano w kolejne maszyny i urządzenia. Dodatkowa powierzchnia została połączona z istniejącą infrastrukturą fabryki Autopart i jest obecnie włączana do pełnego udziału w cyklu produkcyjnym. Dzięki rozbudowie hali powierzchnia zakładu produkcyjnego przy Al. Kwiatkowskiego 2a zwiększyła się do 18 tys. m².
– Rozbudowa hali to kolejny krok do zwiększenia produkcji do 3,5 mln sztuk akumulatorów rocznie. W tym celu rozwijamy też infrastrukturę produkcyjną, wyposażamy fabrykę w nowe maszyny, zwiększamy zatrudnienie w tym obszarze. Koncentrujemy się na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań, zarówno w zakresie produkcji, jak i zarządzania. Inwestujemy w rozwój nowych technologii, podążając za oczekiwaniami obecnych i potencjalnych klientów z niemal 50 krajów całego świata – podsumował działania inwestycyjne firmy Mariusz Zamojski, wiceprezes i dyrektor zarządzający Autopart.

Stefan Szolc

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.