Aktualności

Aupax i inne nowości firmy Korbanek

Data publikacji:

Firmy handlowe zajmujące się dystrybucją ciągników i maszyn rolniczych aktywnie szukają nowych rozwiązań stanowiących lekarstwo na stygnący popyt. Nie inaczej postępuje wielkopolska firma Korbanek – przyjrzeliśmy się z jakimi nowościami w ofercie weszła w rok 2024.

    Aupax i inne nowości firmy Korbanek

Marką ciągnikową oferowaną przez firmę Korbanek od 2018 r. jest Arbos, który charakteryzuje się coraz większą ofertą produktowa obejmującą już dzisiaj 60% rynku ciągników. Czy to jednak znaczy, że rolnicy poszukujący ciągnika o większej mocy mają z Tarnowa Podgórnego odejść z kwitkiem? 

– Arbos krok po kroku rozwija swoją ofertę – tylko w ostatnich dwóch latach wprowadził 6 nowych modeli, od 40 do 110 KM. Producent zdobywa bezcenne doświadczenia, sprzedając w pierwszej kolejności swoje produkty na rynki o wiele chłonniejsze niż europejski. Na ten moment brakuje nam jednak ciągnika większej mocy, w związku z czym próbujemy rozwinąć sprzedaż ciągników używanych – jeszcze w grudniu 2023 r. sprowadziliśmy na próbę dwa ciągniki John Deere, z niewielkimi przebiegami i gwarancją fabryczną – mówi Paweł Korbanek, prezes zarządu firmy Korbanek.

Lampart w 2024 r.

Wracając jednak do nowych ciągników, to już od drugiego kwartału 2024 r. Korbanek wróci do wielomarkowości, gdyż do brandu Arbos dołączy... Aupax. Chiński Lampart (dosłowne tłumaczenie wyrazu Aupax) to w zasadzie następna generacja ciągników Arbos…

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.