Aktualności

ATG - Prezes w regionie EMEA

Data publikacji:

Firma Alliance Tire Group (ATG) należąca do japońskiej grupy Yokohama Rubber Company ogłosiła, że w celu utworzenia nowego oddziału regionalnego do obsługi całego obszaru EMEA połączone zostaną zespoły terenowe działające na rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Funkcję prezesa nowego segmentu obejmie Angelo Noronha. Noronha swoją karierę w ATG rozpoczął w 2009 r. jako dyrektor ds. marketingu. Szybko jednak awansował na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w Europie. W 2017 r. został wybrany prezesem regionów Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu i Afryki. Ze swoim zespołem osiągnął w ciągu dwóch kolejnych lat wzrost w wysokości ponad 40% rocznie.
– Mamy stały, pełen zaufania kontakt z naszymi klientami w EMEA, a zwłaszcza w Europie. Nasz sukces opiera się na długoletnich inwestycjach w naszych pracowników, w procesy i produkty, które będziemy kontynuować także w przyszłości. Dwa z moich najważniejszych celów wynikających z nowej funkcji to dalsze zwiększanie orientacji na klienta i ciągła rozbudowa naszego udziału w rynku w różnych segmentach, w których działamy – skomentował objęcie nowej funkcji Noronha.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.