[ATR] Aktualności ATG

ATG - Najwyższe standardy gwarancji

Data publikacji:

Wraz z początkiem 2019 r. firma Alliance Tire Group (ATG), należąca do koncernu Yokohama Rubber, wprowadziła nowy, 10-letni okres gwarancji na radialne opony rolnicze ze stalowym opasaniem oraz 7-letni na wszystkie pozostałe rodzaje opon rolniczych.

Gwarancje dotyczą towarów SKU marek ATG tj. Alliance, Galaxy, Primex i innych obejmujących opony do ciągników, transportu rolniczego, opony przednie, opony do maszyn rolniczych, kombajnów, upraw międzyrzędowych i opryskiwaczy. Nowa gwarancja pokryje całkowity koszt likwidacji wady przez okres do dwóch lat użytkowania opony lub do 25% zużycia bieżnika, w zależności od tego, która wartość jest mniejsza.
Ogłoszenie przez ATG nowych warunków gwarancji dowodzi zaufania, jakim grupa darzy swoich inżynierów, zajmujących się badaniami i rozwojem produktów, doskonałą jakość procesów produkcji w fabrykach ATG i cenne wsparcie w postaci wiedzy i doświadczenia koncernu Yokohama. – Grupa Alliance stawia na innowacje, najnowsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Ponieważ opony Alliance produkowane są w naszych nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabrykach, jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i niezawodności. Właśnie dlatego oferujemy teraz naszym klientom wiodące w branży standardy gwarancji – tłumaczył Angelo Noronha, prezes ATG na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.