[ATB] Aktualności ATG

ATG - Najwyższe standardy gwarancji

Data publikacji:

Wraz z początkiem 2019 roku firma Alliance Tire Group (ATG) należąca do koncernu Yokohama Rubber wprowadziła nowy, 10-letni okres gwarancji na radialne opony rolnicze ze stalowym opasaniem oraz 7-letni na wszystkie pozostałe rodzaje opon rolniczych.

Gwarancje dotyczą towarów SKU marek ATG tj. Alliance, Galaxy, Primex i innych, obejmujących opony do ciągników, transportu rolniczego, opony przednie, opony do maszyn rolniczych, kombajnów, upraw międzyrzędowych i opryskiwaczy. Nowa gwarancja pokryje całkowity koszt likwidacji wady przez okres do dwóch lat użytkowania opony lub do 25% zużycia bieżnika, w zależności od tego, która wartość jest mniejsza.
Ogłoszenie przez ATG nowych warunków gwarancji dowodzi zaufania, jakim grupa darzy swoich inżynierów, zajmujących się badaniami i rozwojem produktów, bardzo dobrą jakością procesów produkcji w fabrykach ATG i cennym wsparciem w postaci wiedzy i doświadczenia marki Yokohama. – Grupa Alliance stawia na innowacje, najnowsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Ponieważ opony Alliance produkowane są w naszych nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabrykach, jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i niezawodności. Właśnie dlatego oferujemy teraz naszym klientom wiodące w branży standardy gwarancji – tłumaczył Angelo Noronha, prezes ATG na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Brak dostępnych wiadomości.
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.