[ATR] Aktualności

ATG - jeszcze bliżej klienta

Data publikacji:

Alliance Tire Group to firma, która już od przeszło 60 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek opon dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa, przemysłu i robót ziemnych, sprzedawanych pod markami Alliance, Galaxy i Primex. ATG obsługuje klientów w 120 krajach, na 6 kontynentach, oferując pełen zakres produktów konstruowanych, wykonywanych i badanych w zaawansowanych ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie.

Chcąc być jeszcze bliżej klienta i spełniać jak najlepiej jego oczekiwania, firma wprowadza aplikację mobilną, która udostępnia wiele informacji o jej produktach. Ta zupełnie nowa , przyjazna dla użytkowników aplikacja ATG jest już dostępna w sklepach Gogle Play oraz iTunes Store. Aplikacja umożliwia przeglądanie całej rodziny produktów trzech marek ATG (Alliance, Galaxy i Primex), a także wyświetlanie ich szczegółowych danych technicznych. Dzięki niej użytkownicy są zawsze na bieżąco z wszystkimi produktami, mogą je dodawać do listy życzeń lub przesyłać w wiadomości e-mail. Podczas jej opracowywania nacisk położono na łatwość użytkowania: można wyszukiwać według rozmiaru, zastosowania, segmentu lub konstrukcji. Kliknięcie przycisku indeksu nośności umożliwia również wyświetlenie pełnej tabeli nośności. Aplikację mobilną ATG Tire można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android i iOS.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.