[ATR] Nowości ATG

ATG Alliance 363 VF - Opona do upraw rzędowych

Data publikacji:

Alliance 363 VF to opona skonstruowana z myślą o uprawach rzędowych. Dostępna w różnych rozmiarach zapewniać ma dobre właściwości jezdne zarówno w transporcie, jak i podczas pracy na polu.

Opony rolnicze stanowią jeden z najważniejszych elementów wpływających zarówno na komfort pracy, jak i na jej wydajność. W efekcie, inżynierowie największych firm systematycznie pracują w celu opracowywania ogumienia w możliwie najlepszym stopniu odpowiadającego wymaganiom użytkowników. Efektem starań projektantów konsorcjum ATG jest opona Aliance 363 VF. Model ten opracowano z myślą o wykorzystaniu w uprawach rzędowych. Umożliwia ona pracę przy większym odkształceniu opon. Jak twierdzi producent, zapewniają one o 40% większą nośność niż opony standardowe (zakładając identyczne ciśnienie).
W modelu Alliance 363 VF (Very High Flexion) zastosowano nową konstrukcję klocków bieżnika. Dzięki temu opona ma gwarantować dużą stabilność jazdy oraz niezmiennie wysoką przyczepność na zróżnicowanych nawierzchniach, nawet podczas transportu z prędkością 65 km/h. Do listy zalet należy również doliczyć dobre właściwości samoczyszczące, a także fakt, że w konstrukcji opony zastosowano grubą warstwę gumy zwiększającą jej trwałość. Wedle zapewnień producenta, Alliance 363 VF to opona ograniczająca efekt zapadania się maszyny w podłożu, a także przyczyniająca się do zmniejszenia zużycia paliwa.
Pora zbiorów i sadzenia roślin w uprawach międzyrzędowych jest niezwykle trudnym czasem, w którym kluczową rolę odgrywa produktywność i komfortowe warunki podczas wielogodzinnej pracy. Model 363 VF został opracowany w odpowiedzi na te sezonowe wyzwania, lecz - co najważniejsze - powstał ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb użytkowników końcowych. Obecnie opona Alliance 363 VF dostępna jest w rozmiarach: VF 270/95R48, VF 230/95R48, VF 270/95R54, VF 380/90R46.

BK

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.