[ATR] Aktualności

ATA Technik - Przyczółek na Mazurach

Data publikacji:
ATA Technik - Przyczółek na Mazurach

Działająca od 1986 r. firma ATA Technik od blisko dekady koncentruje swoje działania również w sektorze techniki rolniczej. W szerokiej palecie sprzętu oferowanego przez przedsiębiorstwo z Budzynia, jedną z głównych ról odgrywa marka McCormick. W związku z tym brandem firma rozszerza swoją działalność - rozwija bowiem sprzedaż części zamiennych do ciągników McCormick.

Przede wszystkim rozwijamy sprzedaż stacjonarną części zamiennych. Oficjalnie działa już punkt sprzedaży części do McCormick`ów w Bartoszycach na Mazurach. Poza dobrym zaopatrzeniem stawiamy tam na wysokie kompetencje i doświadczenie - nasz tamtejszy pracownik przez wiele lat związany był z produktami firmy McCormick - wyjaśnia Krzysztof Kaczmarek firmy ATA Technik.

Uruchomienie położonego o 5 h od siedziby głównej oddziału odbiegu od standardu rozszerzania działalności firmy „wokół komina”. Tym bardziej, że w placówka ta zyskuje pełną ofertę w zakresie techniki rolniczej, co oznacza przede wszystkim również sprzedaż maszyn.

– Nie w każdym przypadku będzie to możliwe, ale docelowo na ten teren zamierzamy również wejść z częścią marek znajdujących się w naszej ofercie - zarówno maszyn nowych jaki używanych

– wyjaśnia Krzysztof Kaczmarek.

Części w Internecie

Firma ATA Technik stawia także w coraz większym stopniu na obecność „w sieci”.

– Uruchomiliśmy sprzedaż internetową części do ciągników McCormick, ale w dalszej perspektywie postanowiliśmy także rozbudować nasz sklep „online” o części do maszyn innych marek, które znajdują się w ofercie ATA Technik, czyli McHale, Merlo czy Bednar. W naszym sklepie internetowym mamy także bogaty asortyment chemii warsztatowej i oświetlenia

– podsumowuje przedstawiciel ATA Technik.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.