Aktualności

Armatrac/Mahindra - Korzystny mariaż

Data publikacji:

Turecka marka ciągników Armatrac łączy swoje siły z indyjskim koncernem Mahindra. Debiutujący w tym roku na rynku europejskim (premierowe stoisko na Agritechnice) potężny holding przemysłowy stawia na współpracę z działającą od 2003 r. firmą Erkunt Tractor Industries, do której należy marka Armatrac.

Celem producenta jest dalszy rozwój działalności, możliwy dzięki profitom wynikającym m.in. z korzystania z bogatego zaplecza badawczo-rozwojowego czy możliwości w zakresie logistyki koncernu Mahindra. Oznacza to realizację strategii wzrostu na rynkach eksportowych - już teraz Armatrac ma swoich dilerów w 22 krajach na trzech kontynentach (ostatnio pozyskany partner handlowy z Ukrainy).
Oferta Armatrac obejmuje aż 110 modeli ciągników zaprojektowanych dla różnych rynków zbytu. W Europie Zachodniej najchętniej wybierane są: 75-konny ciągnik 804 Lux i model 1104 Lux o mocy 102 KM.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.