Technika Maszyny zielonkowe

Armasz Arkadiusz Leciejewski - Zgrabiarki z Pakosławia

Data publikacji:

Producenci, których maszyny spotykają się z dobrym o przyjęciem rolników, nie tylko rozwijają już oferowane konstrukcje, lecz także chętnie rozszerzają asortyment o kolejne wyroby. Odnosi się to również do wielkopolskiej firmy Armasz, która niedawno uzupełniła portfolio o jednokaruzelowe zgrabiarki przeznaczone do pokosowania traw i roślin nisko łodygowych.

Założona przez Arkadiusza Leciejewskiego w roku 2006 firma Armasz z siedzibą w Pakosławiu koło Rawicza ostatniego dnia czerwca obchodziła swoje 10-lecie. Mimo młodego wieku przedsiębiorstwo dało się poznać jako solidna, godna zaufania firma, o czym świadczą m.in. zdobyte w ostatnich latach wyróżnienia, w tym „Laur Przedsiębiorczości 2016” czy tytuł „Dynamiczny Przedsiębiorca 2015”.

Proste i łatwe w obsłudze

W ofercie są zgrabiarki o szerokości roboczej 3,5 lub 4,2 m, składane do transportu do 2,7 m. Uzyskanie takiego wymiaru umożliwiają podnoszone do pionu stelaże ochronne oraz fartuch boczny formujący pokos, a także łatwe do demontażu ramiona, które na czas transportu umieszczane są w stojaku na ramie głównej zgrabiarki.
Maszyna 3,5-metrowa ma 9 ramion uzbrojonych w trzy podwójne palce sprężyste, a zgrabiarka o szerokości 4,2 m - 11 ramion, każde z czterema podwójnymi palcami. Układ jezdny w formie dwóch wózków typu tandem zapewnia dobre kopiowanie terenu, a dokładne zgrabianie umożliwia regulacja wysokości pracy i kąta pochylenia karuzeli. Zgrabiarki objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Większa oferta

Oprócz zgrabiarek Armasz oferuje dwurzędowe agregaty uprawowe na zębach sprężynowych, z jednym lub dwoma (przód/tył) wałami, także w wersji uprawowo-siewnej z hydropakiem do siewnika; agregaty ścierniskowe z podcinającymi zębami skrzydełkowymi, zabezpieczonymi kołkami ścinanymi; kompaktowe agregaty talerzowe, zawieszane i półzawieszane, na talerzach ze stali borowej (560 mm); głębosze 3-, 4- lub 5-zębowe; elektryczne siewniki poplonów (rozrzut 2-18 m); dwutalerzowe rozsiewacze nawozów (w tym ze stali nierdzewnej), wały ugniatające typu Cambridge. Firma prowadzi sprzedaż ratalną oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oferuje także dostawy maszyn na terenie całego kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.